Informace - vyšívání

 

Pracujeme na kvalitních vyšívacích strojích japonské výroby zn. TAJIMA, které umožňují vyšívání na jednotlivé díly výrobků, ale i na hotové výrobky a nejrůznější materiály. Můžeme vám nabídnout sortiment výrobků, určených k aplikaci výšivek (trička, polokošile, košile, čepice, mikiny aj.) nebo vám vyšijeme vámi dodané výrobky, případně zhotovíme vyšívací program.

Na co lze vyšívat:


Trika, polokošile, košile, mikiny, teplákové soupravy, pracovní oděvy, přístřihy, čepice, froté zboží, lůžkoviny, kožené výrobky, kravaty, aplikace...
Nabízíme kompletní program pro hasiče a vojsko: hodnostní označení, jmenovky, znaky...

Barevnost, aplikační možnosti:


Výšivka může mít až 15 barev. Barevná škála je určena nabídkou výrobce nití, obsahuje cca 300 odstínů. Výšivka může být aplikována přímo na daném výrobku, nebo může být provedena jako nažehlovací či na suchý zip (např. hodnostní označení, domovenky a pod.) Maximální rozměry výšivky jsou 550 x 350 mm, minimální jsou dány složitostí výšivky.

Péče o výšivky:


Ve srovnání s tiskem na textil, termotransferovým technikám či lisované gumě je péče o výšivky jednoduchá. Díky kvalitě používaných nití jsou naše výšivky stálobarevné za běžných i stížených podmínek, odolné při praní i při chemickém čištění. Lze je žehlit po rubu i lícu. Bezproblémová péče o výšivky je jedním z důvodů, proč zvolit právě tento způsob označení vašeho firemního oblečení či jiných výrobků.

Podklady pro vytvoření výšivky:


Ideálním podkladem pro vytvoření vyšívacího programu je obrázek ve formátu *.bmp, *.jpg, *.gif, *.tif, *.pcx. Jedinou podmínkou je odpovídající kvalita obrázku (barvy, rozlišení, velikost). Je možné dodat i soubory ve formátu CorelDraw!, všechny texty jako křivky a barvy definované škálou PANTONE. V případě, že nemáte možnost takto zpracovat vaše požadavky, je možné poslat obrázek poštou, případně faxem. Váše návrh zpracujeme odpovídajícím způsobem a po odsouhlasení jeho podoby připravíme vyšívací program.

Tvorba vyšívacích programů:


Pro firmy, které se zabývají vyšíváním, ale nemají možnost programovat nabízíme výrobu řídících programů podle podkladů uvedených v předchozím odstavci.